Firma PARTNERSTAL, producent garaży blaszanych, wita na swoich stronach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdą Państwo garaże blaszane wyróżniające się niezwykle atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny.

Oferujemy nowoczesne i kompleksowe rozwiązania z zakresu garażowania, które znajdują wszechstronne zastosowanie. Produkowane przez naszą firmę „blaszaki” są doskonałą propozycją dla osób poszukujących niedrogich rozwiązań. Tanie garaże blaszane są równie funkcjonalne i trwałe, co tradycyjne obiekty.

Realizujemy zlecenia na garaże blaszaki produkowane w wielu konfiguracjach. W ten sposób mamy możliwość zapewnienia asortymentu na miarę indywidualnych potrzeb. Dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości garaże blaszane. Ceny to kolejny atut naszej oferty.

Jakość naszych produktów doceniają nie tylko odbiorcy krajowi - nasze garaże z powodzeniem eksportowane są między innymi do Niemiec oraz Szwecji. Oferta naszej firmy obejmuje również wykonawstwo hal stalowych oraz mniejszych elementów jak na przykład schowki na śmieci lub kojce dla psów.

Jeśli interesują Państwa niedrogie blaszaki o wysokich walorach użytkowych, to zapraszamy do współpracy. Naszym klientom oferujemy dodatkowo wysokiej jakości bramy garażowe, okna, świetliki i inne dodatki które pozwolą dostosować każdy garaż do Państwa potrzeb!

Realizujemy zlecenia w terminie od 3 dni do 30 dni w nagłych sytuacjach termin może ulec zmianie.

Aktualizacja 2017-09-01